اخبار بورس

سود کدام نماد‌ها در هفته سوم بهمن واریز شد؟ |سود هر سهم برای این ۱۲ نماد چقدر بود؟

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: بیش از ۲۷۵ میلیارد تومان سود در هفته سوم بهمن ماه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزییات واریز سود سهامداران در سومین هفته از بهمن ماه سال جاری حاکی از آن است که ۱۲ ناشر سود جاری و سود سنواتی ۱۶۵ هزار و ۷۵ سهامدار را که شامل ۲۷۵ میلیارد تومان می شود را به حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کردند.

آمار واریز سود جاری ۸ ناشر

این گزارش می‌افزاید: در هفته سوم بهمن ماه امسال، هشت ناشر «تامین‌ مسکن‌ جوانان، آبسال، فرآورده‌های‌ غذایی‌ و قند پیرانشهر، سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه، بیمه‌ اتکایی‌ امین‌(سهامی‌عام)، پشم‌بافی ‌توس، سرمایه‌گذاری ‌توسعه ‌آذربایجان، لنت‌ ترمز ایران» سود جاری ۱۵۵ هزار و ۷۳۵ سهامدار که شامل ۲۵۶ میلیارد و ۱۴۲ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کردند.

ثجوان: ۴۰ ریال

لابسا: ۶۰ ریال

قپیرا: ۵۰۰  ریال

وبیمه:  ۱۰۰ ریال

اتکام: ۵۸۰ ریال

نتوس: ۱۰ ریال 

وآذر:۵۰ ریال

خلنت: ۱۵۸ ریال

 

آمار واریز سود سنواتی ۴ ناشر

همچنین، در این دوره زمانی، چهار شرکت‌ «سرمایه‌گذاری‌ مس‌ سرچشمه، سیمان‌اردستان، ذوب‌آهن‌ اصفهان، مجتمع‌های ‌توریستی‌ و رفاهی‌ آبادگران ‌ایران ‌کیش»، سود سنواتی ۹ هزار و ۳۴۰ سهامدار را که شامل ۱۹ میلیارد و ۶۰۵ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کردند.

سرچشمه: ۱۸ ریال

اردستان:  ۲۷۰۰ ریال

ذوب: 

گکیش:  ۱۰ ریال

سامانه سجام چیست؟

لازم به ذکر است، سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از «سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها» در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیرحضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده‌های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.Sejam.ir ثبت نام و احراز هویت سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا