اخبار بورس

حق تقدم فصبا بخرید و ۴۰ درصد سود کنید!

نماد فصبا روز گذشته در قیمت ۶۷۰ تومان فیکس شد و امروز این نماد با معامله ۱۸ میلیون سهم در سقف قیمت با صف خرید ۴۰ میلیارد تومانی به کار خود پایان داد. آیا در پذیره نویسی فصباح شرکت کنیم؟ پذیره نویسی چه زمانی و سود آن چقدر است؟

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، نماد فصبا پس از مدت‌ها انتظار جهت بازگشایی، روز گذشته بر روی قیمت ۶۷۰ تومان فیکس شد و بعد از آن این سهم بازگشایی شد.

این نماد امروز در دومین روز معاملاتی بعد از معامله ۱۸ میلیون سهم در سقف قیمتی با صف خریدی با حجم ۶۰ میلیون سهم و ارزش ۴۰ میلیارد تومانی به معاملات خود پایان داد.

پذیره نویسی این فصبا با نماد فصباح از امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز شده است و این پذیره نویسی تا روز دوشنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۲ به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت.

آیا در این پذیره نویسی شرکت کنیم؟

حق تقدم شرکت‌ها یکی از راه‌هایی است که شما می‌توانید به سهم اصلی دست پیدا کنید بنابراین شما می‌توانید از طریق همه کارگزاری ها، نماد “فصباح” را به پرتفوی خود اضافه کنید. ارزش هر برگ حق تقدم این مجموعه ممتاز فولادی ۴۸۴ تومان تعیین شده است که این قیمت تقریبا ۴۰% پایین‌تر از ارزش سهام اصلی است و بنابراین با شرکت در این پذیره نویسی صرفه اقتصادی بالایی نصیب سرمایه گذاران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا