اخبار بورس

"تماوند" همچنان ایستاده در قله

شرکت تأمین سرمایه دماوند از محل ارائه خدمات، به نسبت دوره مالی مشابه سال گذشته با رشد ۵۵ درصدی و ۱۱۶ درصدی درآمد تجمیعی آن همراه بوده است؛ همچنین شرکت تأمین سرمایه دماوند از محل سود/زیان سرمایه گذاری‌های خود در شهریورماه، رشد ۲۶۲ درصدی را محقق ساخته است.

بورس نیوز

بورس‌نیوز:

شرکت تأمین سرمایه دماوند با سرمایه ثبت شده ۷۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵ هزار و ۷۹۵ میلیارد تومانی در ششمین گزارش عملکرد ماهانه خود ۶۰  میلیارد تومان درآمدزایی از محل ارائه خدمات، برای این شرکت محقق ساخته است.

شرکت تأمین سرمایه دماوند از محل ارائه خدمات، به نسبت دوره مالی مشابه سال گذشته با رشد ۵۵ درصدی و ۱۱۶ درصدی درآمد تجمیعی آن همراه بوده است. اصلی‌ترین محل خدمات “تماوند” شامل درآمدبازارگردانی، تعهد پذیره نویسی و درآمد حاصل از پذیرش سمت متولی صندوق و درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه گذاری است که در ادامه به تفکیک آن‌ها خواهیم پرداخت. 

شرکت تأمین سرمایه دماوند از محل سود/زیان سرمایه گذاری‌های خود در شهریورماه، رشد ۲۶۲ درصدی را محقق ساخته است. اصلی‌ترین منبع این سودآوری از محل سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها به مبلغ ۷۸ میلیارد تومان و در جایگاه دوم درآمد حاصل از سرمایه گذاری در اوراق بدهی، معادل ۲۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قرار دارد که سودی معادل ۱۰۵ میلیارد تومان را برای این شرکت به وجود آورده است. 

مهمترین ارکان سبد خدماتی شرکت تأمین سرمایه دماوند را درآمد‌های ناشی از بازارگردانی که بیش از ۴۰ میلیارد تومان، معادل ۶۶ درصد و پذیرش سمت متولی صندوق و درآمد مدیریت صندوق‌های سرمایه گذاری؛ معادل ۳۴ درصد کل درآمد‌های حاصل از ارائه خدمات این شرکت به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان را شامل می‌‎شود.


پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا