اخبار بورس

بزرگترین سهامدار عمده حقیقی خشرق کیست؟

در بین سهامداران عمده خشرق دو شخص حقیقی حضور دارند که مالکیت آن ها بالای یک درصد می باشد. با سهامداران عمده حقیقی خشرق آشنا شوید

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، سهامداران هر شرکت در یک دسته بندی به سهامداران عمده و خرد تقسیم بندی می شوند. سهامداران عمده سهامدارانی هستند که دارای بیش از یک درصد از سهام شرکت می باشند و در سایت TseTmc در بخش سهامداران هر سهم نام آن ها نمایش داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر سهامداران عمده به دو دسته حقیقی و حقوقی تقسیم بندی می شوند. سایت TseTmc در قسمت مربوط به سهامداران حقوقی نام شرکت ها را اعلام می کند اما در رابطه با سهامداران حقیقی عمده از آن ها با عنوان شخص حقیقی یاد می کند و اسامی این سهامداران عمده حقیقی نامشخص است. 

سهامداران عمده حقوقی دلایل مختلفی برای حضور در یک سهم دارند ولی بیشتر سهامداران عمده حقیقی به منظور کسب سود بعضا اقدام به خرید سنگین یک سهم می کنند و بعضا نام آن ها در لیست سهامداران عمده مشاهده می شود.

نبض بورس قصد دارد تا با توجه به اسناد و مدارک موجود، به معرفی سهامداران عمده حقیقی هر نماد بپردازد. این سی و ششمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می باشد. با ما همراه باشید.

سهامداران عمده حقیقی خشرق چه کسانی هستند؟

هنگامی که در سایت TSETMC نماد خشرق که مربوط به شرکت الکتریک خودرو شرق می‌باشد را جستجو کنید و به بخش سهامداران آن مراجعه کنید با تصویر زیر مواجه می‌شوید:

همان گونه که از تصویر بالا مشخص است دو شخص حقیقی در بین سهامداران عمده خشرق دیده می‌شوند. شخص حقیقی اول حدود ۱۱.۶ میلیون سهم معادل ۱.۰۳ درصد از کل سهام خشرق و شخص دوم ۱۱.۳ میلیون سهم و معادل ۱.۰۳ درصد از کل سهام شرکت را در اختیار دارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد مالک ۱۱.۶ میلیون سهام خشرق شخصی به نام محمد طا‌ها عنقایی است.

 

بزرگترین سهامدار عمده حقیقی خشرق کیست؟

ادامه دارد…

  • آشنایی با سهامداران عمده حقیقی هر روز ساعت ۱۰ صبح از سایت نبض بورس. باقی مطالب را از اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا