اخبار بورس

اخبار مهم کدال یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲

امروز یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، امروز یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه چکام

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت چکام که در ساعت ۱۶:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان یوسف آباد- خیابان نوزدهم- خیابان شهید فراهانی پور- پلاک ۴۵ برگزار میگردد حضور بهم رسانند. (این تاریخ در کدال اینطور بیان شده)

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه فایرا

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه فایرا از مبلغ ۳۷,۹۶۵,۰۷۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی، تامین سرمایه در گردش که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه جوین

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت جوین که در ساعت ۰۸:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ در استان خراسان رضوی، شهر جوین به آدرس مرکز شرکت واقع در شهرستان جوین، بالاتر از ایستگاه راه آهن نقاب شرکت کشت وصنعت جوین برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره تپسی

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسی هوشیار ممیز) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ هیئت مدیرة شرکت تپسی مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۲,۴۶۲,۵۶۶,۹۸۹,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت تعمیق بازار شهر‌های فعلی و توسعه زیرساخت و شبکه مشتریان نرم افزار تپسی ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

شفاف سازی فافق

پیرو گزارش منتشر شده در پایگاه خبری کدال مبنی بر تعدیل ۳۵ درصدی قرارداد ۲۰۹۸۶۰۰۰ شرکت راهوار مس که قرارداد یکساله بوده و تفسیر این قرارداد در پیوست کدال آمده است.

  • اخبار مهم کدال هر روز راس ساعت ۱۸ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا