اخبار بورس

اخبار مهم کدال سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲

امروز سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، امروز سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه فارس

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت فارس که در ساعت ۰۹:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس بزرگراه حکیم-بزرگراه شیخ فضل اله نوری-ورودی بزرگراه شهید همت-کنارگذر اختصاصی برج میلاد-مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

صدور مجوز افزایش سرمایه فلوله

دراجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت فلوله (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه به مبلغ ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و استفاده از مزایای تخفیف مالیاتی موضوع بند «ه» تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

صدور مجوز افزایش سرمایه امید

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت امید (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه به مبلغ ۶,۵۷۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی، بهینه نمودن ساختار سرمایه و توسعه و افزایش حجم عملیات شرکت، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

انتشار اوراق بدهی انتخاب

پیرو صــدور مجوزی مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ ســازمان بورس و اوراق بهادار، مبنی بر انتشـار اوراق مرابحه «شـرکت سپیدمطهر انتخاب»، شرکت انتخاب در نظر دارد این اوراق را با هدف تأمین سرمایه در گردش به منظور خرید مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید انواع محصولات لوازم خانگی شوینده، از طریق بازار ابزار‌های نوین مالی فرابورس ایران پذیره نویسی نماید.

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه تپسی

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه تپسی از مبلغ ۲,۴۶۲,۵۶۶,۹۸۹,۰۰۰ ریال به مبلغ ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور تامین سرمایه در گردش جهت تعمیق بازار شهر‌های فعلی و توسعه زیرساخت و شبکه مشتریان نرم افزار تپسی که در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌گردد. انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می‌باشد.

شفاف سازی دحاوی

پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری خبرگزاری‌ها مبنی بر باز شدن کارتابل فروش ۶ محصول؛ مجوز فعال شدن کارتابل فروش محصولات مسدودی شرکت دحاوی، توسط سازمان غذا و دارو صادر گردید.

اطلاعات بااهمیت خبهمن

اصل و فرع تعهدات به مبلغ ۱۱.۴۶۳.۸۱۱ میلیون ریال از بابت انتشار اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام سرمایه گذاری بهمن (وبهمن) منتشره در تاریخ ۱۷/۷/۱۴۰۲ تسویه گردید.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده آینده

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی شرکت آینده که در ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ در استان مازندران، شهر سلمانشهر به آدرس سلمانشهر-اسب چین -پایانه صادراتی گل و گیاه و محصولات کشاورزی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

پرداخت سود نقدی فارس

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت فارس منتهی به سال مالی ۳۱/۳/۱۴۰۲ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی از تاریخ ۱۳/۱۰/۱۴۰۲ و غیرسجامی آن‌ها از تاریخ ۲۰/۱۰/۱۴۰۲ از طریق مراجعه به شعب بانک تجارت دریافت نمایند. سود صندوق‌های سرمایه گذاری و سبدگردان‌ها از طریق سجام در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۴۰۲ پرداخت می‌گردد. سود سهامداران حقوقی ۱ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ سهم در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۴۰۲ و سهامداران حقوقی ۵,۰۰۰,۰۰۱ سهم به بالا در تاریخ ۸/۳/۱۴۰۲ پرداخت می‌گردد.

عملکرد ۱۲ ماهه ثشاهد

شرکت ثشاهد در ۱۲ ماه منتهی به ۳۱/۳/۱۴۰۲؛ سود خالص هر سهم ۳۱۰ ریال که نسبت به مدت مشابه ۲۷ درصد افزایش داشته است. جمع درآمد‌های عملیاتی با افزایش ۳۳ درصدی ۲,۲۳۱,۰۳۷ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۱,۹۴۷,۴۲۳ میلیون ریال رسید.

  • اخبار مهم کدال هر روز راس ساعت ۱۸ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا