اخبار بورس

اخبار مهم بورس فردا ۱۸ مهرماه ۱۴۰۲

بورس فردا در چهارمین روز معاملاتی هفته در حالی آغاز خواهد شد که این اخبار می‌توانند بر روی آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، امروز اخبار بسیاری در حوزه بورس منتشر شد، اما به نظر می‌رسد ده خبر بیشتر از سایر اخبار بورس فردا را تحت تاثیر قرار دهند. پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

۱- کل مالیات بر درآمد واردات طلا از اول مهرماه از واردکنندگان دریافت می‌شود.
۲- شرکت شیشه قزوین از افزایش نرخ فروش شیشه سبز خودرویی در تعدادی از ضخامت‌ها به میزان ۱۵ درصد خبر داد.
۳- شرکت خمیر مایه رضوی از افزایش ۱۵ درصدی نرخ فروش محصولات با توجه به افزایش نرخ مواداولیه مصرفی و در نتیجه افزایش قیمت تمام شده محصولات این شرکت خبر داد.
۴- پس از گذشت کمتر از ۱۰ روز از رونمایی پودر لباسشویی ۷ کیلوگرمی با برند “آس” به عنوان محصول جدید شرکت پاکسان، اولین محموله از این محصول راهی کشور عراق شد.
۵- پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت لیزینگ رایان سایپا / درصد افزایش سرمایه: ۳۵%
۶- «قشکر» مزایده برگزار می‌کند / شرکت شکر شاهرود اعلام داشت در نظر دارد تقریباً ۳ هکتار زمین (دارای تقریباً ۲۰۰۰ اصله درخت مثمر) با کاربری صنعتی از طریق مزایده به فروش برساند.
۷- نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی وزارت نیرو را مکلف کردند سهم معاملات برق در بورس انرژی ایران را تا پایان سال دوم برنامه هفتم توسعه به ۳۰ درصد و تا انتهای برنامه به حداقل ۶۰ درصد کل معاملات برسانند.
۸- در ادامه رسیدگی به جزییات لایحه برنامه هفتم، علی رغم مخالفت دولت، مجلس مصوب کرد در راستای افزایش کیفیت فرآورده‌های نفتی، تخفیف ۵ درصدی خوراک به واحد‌های پالایشگاهی اختصاص یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا