اخبار بازی

Counter-Strike 2 از سیستم‌عامل مک و ویندوز ۳۲ بیتی پشتیبانی نمی‌کند

گیمفا

شرکت ولو (Valve) اعلام کرده از آنجایی که Counter-Strike 2 از فناوری‌های مدرن‌تری استفاده می‌کند، نمی‌تواند از نسخه‌های قدیمی ویندوز ۳۲ بیتی پشتیبانی نماید.

ولو بیانیه جدیدی را منتشر کرده که برنامه‌های این شرکت را برای پیشرفت Counter-Strike 2 نشان می‌دهد. استودیوی مذکور می‌گوید که با توجه به نیازهای تکنولوژیکی عناوین اخیراً منتشر شده، این بازی تنها از ویندوز ۶۴ بیتی و لینوکس پشتیبانی می‌کند.

کسانی که روی سیستم‌عامل مک یا سیستم‌عامل‌های ۳۲ بیتی قدیمی‌تر بازی می‌کنند، نمی‌توانند Counter-Strike 2 را تجربه نمایند. آن‌ها می‌توانند به نسخه قدیمی Counter-Strike: Global Offensive دسترسی داشته باشند، با این حال ولو اعلام کرده که پشتیبانی از Counter-Strike: Global Offensive را نیز در اول ژانویه قطع می‌کند.

برای کاهش نگرانی بازیکنانی که تحت تأثیر این تصمیم قرار گرفته‌اند، ولو اعلام کرده است برای بازیکنانی که اقدام به خرید Prime Status Upgrade کرده‌اند، بازپرداخت ارائه می‌دهد (با این فرض که آن‌ها یا بازیکنان مک هستند یا فقط می‌توانند در سیستمی که از DirectX 9 یا نسخه ۳۲ بیتی ویندوز پشتیبانی می‌کند بازی کنند).

عنوان Counter-Strike 2 به تازگی از طریق استیم (Steam) برای رایانه‌های شخصی منتشر شده است. این بازی به عنوان یک ارتقای رایگان برای Counter-Strike: Global Offensive عمل می‌کند.

نظر شما در این باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا