اخبار بازی

گزارش: برخی از بزرگ‌ترین عناوین انحصاری پلی استیشن در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهند شد

گیمفا

با توجه به عرضه عناوین بزرگ صنعت گیم در سال ۲۰۲۵، طبیعی است که شاهد رقابت گسترده‌تر پلی استیشن و ایکس باکس در این سال باشیم. همانطور که قبلا هم اشاره شده بود، پلی استیشن در سال آینده چندین عنوان فرست‌پارتی بزرگ را منتشر خواهد کرد.

چند روز پیش، ایکس باکس یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای بازی ۲۰۲۴ را برگزار کرد. حالا طرفداران، خواهان برگزاری شوکیسی مشابه از سوی پلی استیشن هستند.

مطمئنا بسیاری از استودیوهای فرست‌پارتی پلی استیشن در حال توسعه عناوین جدیدی هستند که اطلاعاتی از آن‌ها منتشر نشده است. هرچند، اینسایدری معتبر، به تازگی گزارش کرد که پلی استیشن چندین عنوان بزرگ را در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌کند.

پیش از این، به صورت رسمی اعلام شده بود که عناوین فرست‌پارتی پلی استیشن، در سال مالی جاری یا حداقل تا انتهای ۲۰۲۴ منتشر نخواهند شد. حالا افشاگر معتبر Shinobi602، به انتشار عناوین بزرگ پلی استیشن در سال آینده اشاره کرده است:

می‌دانم که چند عنوان بزرگ در سال آینده منتشر خواهند شد.

افشاگر مذکور تاکید کرد که همگی این عناوین، از سوی استودیوهای فرست‌پارتی پلی استیشن معرفی خواهند شد. با توجه به شایعات قبلی، سونی انتشار بازی Ghost of Tsushima 2 و پروژه‌ای مرتبط با Venom را در سال آینده در نظر دارد. در عین حال، ممکن است شاهد عرضه عنوان آنلاین Horizon و اثر جدید سازندگان Days Gone در سال ۲۰۲۵ باشیم.

با توجه به فهرست بازی‌های ایکس باکس در سال ۲۰۲۵، به نظر می‌رسد سونی نیز به زودی، از عناوین آینده خود پرده‌برداری کند. همچنین، پیش از این اشاره شده بود که شوکیس جدید پلی اسیتشن در سپتامبر ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا