اخبار بازی

کارگردان بازی Callisto Protocol استودیو Striking Distance را ترک می‌کند

دنیای بازی

سخنگوی شرکت Krafton در تازه‌ترین مصاحبه‌ خود با رسانه بلومبرگ، اعلام کرد آقای گلن اسکافیلد (Glen Schofield)، کارگردان بازی Callisto Protocol و رئیس Striking Distance این استودیو را ترک می‌کند تا “فرصت‌های تازه را تجربه کند.” برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی کالیستو پروتکل جز آخرین عناوینی بود که در سال ۲۰۲۲ روانه بازار شد و نتوانست آنطور که باید انتظارات را برآورد سازد. حضور نام گلن اسکافیلد، خالق مجموعه دد اسپیس به عنوان کارگردان بازی و همچنین چند تن دیگر از سازندگان این مجموعه سبب شد انتظارات زیادی از اولین پروژه استودیو Striking Distance ایجاد شود. بازی در زمان انتشار هرچند حرف‌های زیادی از حیث اتمسفر سازی و ایجاد حس وحشت داشت اما، به دلیل مشکلاتی همچون باگ‌های فنی و سیستم مبارزه نه چندان عمیق بخش سلاح سرد، نتوانست رضایت‌ها را به خود جلب کند. از زمان انتشار سازندگان همواره در تلاش بوده‌اند با عرضه آپدیت‌ها و پچ‌های مختلف شرایط فنی بازی را بهبود دهند. البته در کنار موارد فنی، چندی بسته گسترش دهنده نیز برای بازی منتشر شده تا طرفداران محتوای بیشتری برای تجربه در اختیار داشته باشند.

با این احوال ظاهرا شکست تجاری بازی، بزرگ‌تر از آن چیزی بوده که مورد قبول ناشر باشد. سخنگوی شرکت Krafton که شرکت مادر استودیو Striking Distance محسوب می‌شود در مصاحبه‌ای با رسانه بلومبرگ اعلام کرد آقای گلن اسکافیلد (Glen Schofield)، کارگردان بازی Callisto Protocol و رئیس Striking Distance این استودیو را ترک می‌کند تا “فرصت‌های تازه را تجربه کند.” وی همچنین اعلام کرد رئیس دفتر و رئیس بخش مالی استودیو نیز به صورت خود خواسته از تیم Striking Distance جدا می‌شوند. آخرین بسته گسترش دهنده بازی کالیستو پروتکل ششم تیر ماه عرضه شده بود.

بازی کالیستو پروتکل هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا