اخبار بازی

پچ ۷.۵ بازی Star Wars Jedi: Survivor کیفیت بازتاب‌ها را بهبود می‌بخشد

گیمفا

رفع ایرادات مربوط به انیمیشن موجودات و وسایل نقلیه و همچنین حل مشکل مربوط به کار نکردن دوربین شکاری در صورت غیرفعال بودن رهگیری پرتو، در جدیدترین پچ Star Wars Jedi: Survivor لحاظ شده‌اند.

بازی Star Wars Jedi: Survivor از استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) یک به‌روزرسانی جدید دریافت کرده که خیلی بزرگ نیست، اما برخی راه‌حل‌های ضروری، مانند رفع ایراد انیمیشن موجودات و وسایل نقلیه را شامل می‌شود. علاوه بر این، یک راه‌حل برای دوربین شکاری نیز لحاظ شده که هنگام از کار افتادن ردیابی پرتو کار نمی‌کند.

کیفیت بازتاب‌ها برای زمانی که رهگیری پرتو غیرفعال است نیز بهبود یافته. از آنجایی که شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در ماه آگوست اعلام کرد بهبود عملکرد برای تمام پلتفرم‌ها «اولویت اول» است، احتمالا به‌روزرسانی‌های بیشتری منتشر خواهد شد.

به تازگی نیز آپدیتی عرضه شد که Performance Mode را با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی کنسول‌ها به طور کامل تغییر داده و به نتایج مثبتی نیز رسیده است. استودیوی ریسپاون اینترتینمنت همچنین در حال کار روی نسخه‌های PS4 و Xbox One این عنوان اکشن-ماجراجویی تحسین شده است.

کامرون موناگان (Cameron Monaghan)، بازیگر شخصیت Cal Kestis، اخیراً اعلام کرد که کار بر روی بازی سوم این سری آغاز شده. از زمان خروج استیگ آسموسن (Stig Asmussen)، مشخص نیست که چه کسی این پروژه را کارگردانی خواهد کرد.

عنوان Star Wars Jedi: Survivor هم‌اکنون برای Xbox Series X/S ،PS5 و PC در دسترس است. بررسی رسمی ما به قلم محمدرضا نوروزی را در اینجا بررسی کنید.

جزئیات پچ ۷.۵ – ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر):

این وصله چندین اصلاح را در تمام پلتفرم‌ها معرفی می‌کند، از جمله:

  • رفع اشکال انیمیشن‌های موجودات و وسایل نقلیه.
  • هنگامی که ردیابی پرتو غیرفعال است، کار نکردن دوربین شکاری دیگر رخ نمی‌دهد.
  • بهبود کیفیت بازتاب‌ها در زمانی که ردیابی پرتو غیرفعال است.

نظر شما در این باره چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا