اخبار بازی

پشتیبانی از نینتندو سوییچ دست کم تا آوریل ۲۰۲۵ ادامه دارد

دنیای بازی

به گفته آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، رئیس شرکت نینتندو آن‌ها چندین بازی را تا پایان سال مالی آینده روانه بازار کنند و این بدین معناست که پشتیبانی از نینتندو سوییچ دست کم تا ابتدای آوریل ۲۰۲۵ ادامه دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ وارد هفت سالگی شده است و مدت‌ها است از دورانی که برخی نسبت به موفقیت آن شک داشتند، عبور کرده‌ایم. کنسول شرکت نینتندو با قدرت به فروش خوب خود ادامه می‌دهد و مشغول ثبت کردن رکوردها و آمارهای خارق العاده است. به عنوان مثال تبدیل شدن به فروش‌ترین کنسول سال ۲۰۲۲ در جهان آن هم در حالی که سن پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس به مراتب کم‌تر است. شایعات زیادی درباره عرضه کنسول جدید نینتندو وجود دارد. کنسولی که ظاهرا قرار است نیمه دوم سال ۲۰۲۴ روانه بازار شود و مانند نینتندو سوییچ هیبریدی است و دارای دو حالت دستی و خانگی است. فعلا این اخبار در حال شایعه هستند و نینتندو مشغول یکه‌تازی با کنسول فعلی است.

بنابراین طبیعی است که شرکت ژاپنی به این سادگی قید جامعه مخاطبان پرشمار نینتندو سوییچ را نزند. آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، رئیس شرکت نینتندو اخیرا با رسانه Nikkei مصاحبه‌ای داشته‌اند. ایشان در جریان مصاحبه خود اعلام کردند چندین بازی انحصاری قرار است طی سال مالی آینده برای کنسول نینتندو سوییچ روانه بازار شوند. این بدان معناست که پشتیبانی از نینتندو سوییچ دست کم تا ابتدای آوریل ۲۰۲۵ ادامه دارد. اگر شایعات حقیقت داشته باشند و کنسول جدید نینتندو طی سال میلادی آینده روانه بازار شود، نیتندو می‌تواند به راحتی تا پایان سال ۲۰۲۵ و حتی بیشتر به پشتیبانی از سوییچ ادامه دهد.

مطابق آخرین آمار (پایان ماه ژوئن سال میلادی جاری)، نیتندو سوییچ با ثبت آمار ۱۲۹.۵۳ میلیون دستگاه فروش، به سومین کنسول پرفروش تاریخ بدل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا