اخبار بازی

ویدیوی جدید Assassin’s Creed Nexus VR به نمایش گیم‌پلی و جزئیات داستان می‌پردازد

گیمفا

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به‌تازگی ویدیوی جدیدی از بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed Nexus VR را منتشر کرده است که گیم‌پلی جدید و جزئیات داستان را نمایش می‌دهد.

دیوید ووتیپکا (David Votypka)، مدیر خلاقیت Assassin’s Creed Nexus VR، اطلاعات جدیدی از این بازی را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی وی، این بازی یک عنوان واقعیت مجازی کوچک نیست که تنها چند ساعت طول بکشد، بلکه یک اثر کامل و مناسب از سری Assassin’s Creed است که در آن می توانید در نقش‌ سه اساسین مختلف قرار گیرید و سه دوره مختلف را تجربه کنید و همه این موارد در یک داستان کاملاً جدید از این مجموعه ارائه شده شده است.

در بازی Assassin’s Creed Nexus VR شخصیت‌‌های کاساندرا از نسخه‌ی Odyssey، اتزیو آدیتوره از Assassin’s Creed 2 و کانر کنوری از Assassin’s Creed 3 حضور دارند. با این حال، بازیکنان کنترل یک «بازیکن نخبه هکر» و یکی از اعضای Brotherhood را در داستان امروزی را برعهده دارند که مخفیانه در تشکیلات Abstergo نفوذ می‌کند.

جبهه Templar Order در Assassin’s Creed Nexus VR به دنبال مصنوعات است و با Dominia Wilk به بازیکن دستور می دهد تا از خاطرات هر Assassin دیدن کند تا آن‌ها را پیدا کند. این بازی با نمایش مخفی‌کاری و اکتشاف به اصول و ریشه‌های این سری باز می‌گردد. مبارزه در این اثر وجود دارد و به صورت مبارزه با یک نفر یا گروه‌های مخلتف است، اما مانند نسخه‌ی Odyssey یک اکشن نقش‌آفرینی نیست.

بازی Assassin’s Creed Nexus VR در تاریخ ۲۵ آبان ۱۴۰۲ (۱۶ نوامبر ۲۰۲۳) برای هدست‌های واقعیت مجازی متا کوئست ۲، متا کوئست ۳ و متا کوئست پرو منتشر خواهد شد. در پایان شما را به تماشای ویدیوی جدید منتشر شده از این بازی دعوت می‌کنیم.

دانلود ۷۲۰دانلود ۱۰۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا