اخبار بازی

نقشه‌ی جدید Call of Duty Warzone به نام Urzikstan رونمایی شد

گیمفا

Urzikstan به‌ عنوان یکی از نقشه‌های موجود برای حالت بتل‌ رویال Call of Duty: Warzone به Vondel می‌پیوندد.

ریون سافتور (Raven Software)، توسعه‌دهنده، و اکتیویژن (Activision)، ناشر Call of Duty، از نقشه اصلی بعدی که به Call of Duty: Warzone می‌آید رونمایی کردند. این نقشه Urzikstan نام دارد و دارای ۱۱ نقطه متفاوت به همراه تعدادی ناحیه کوچکتر است. سازندگان این نقشه را از نظر طراحی و زیبایی شناسی به عنوان خاورمیانه‌ای که با اروپای شرقی ملاقات می‌کند توصیف کردند.

از نظر داستانی، Urzikstan به تازگی به لطف یک عملیات مشترک بین CIA ،SAS و نیروی آزادی‌بخش Urzikstan به رهبری فرح کریم (Farah Karim) از کنترل دیکتاتور Roman Barkov خارج شده است.

منطقه‌های جدید در این نقشه عبارتند از:Levin Resort، Popov Power، Orlov Military Base، Seaport District، Urzikstan Cargo، Old Town، Low Town، Hadiqa Farms، Zaravan City، Zaravan Suburbs و Shahin Manor.

جزئیات بیشتر در مورد نقشه جدید Urzikstan در حالی که به انتشار فصل بعدی Call of Duty: Warzone در ماه دسامبر نزدیک می‌شویم، اعلام می‌شود. پس از انتشار، Urzikstan به تنهایی برای حالت Plunder در دسترس خواهد بود و برای حالت Battle Royale به Vondel و همینطور خود Vondel برای حالت Resurgence به جزیره Ashika خواهد پیوست. برای بررسی بهتر نقشه می‌توانید ویدیوی fly-by زیر را ببینید.

دانلود ۷۲۰دانلود ۱۰۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا