اخبار بازی

نشت پایگاه داده GTA 5 به DLC منتشر نشده و Bully 2 اشاره می‌کند

گیمفا

به نظر می‌رسد که یک دیتابیس کوچک از بازی Grand Theft Auto 5 (GTA 5)، هم DLC منتشر نشده برای این بازی و هم Bully 2 را نشان می‌دهد.

همانطور که برای اولین‌بار توسط billsyliamgta در توییتر اعلام شد، این فایل حاوی رشته‌ای است که به Bully 2 اشاره می‌کند. دنباله‌ Bully در سال ۲۰۰۶، بیش از دو سال در حال توسعه فعال بود تا اینکه مراحل ساخت آن متوقف شد.

از آن زمان، راکستار گیمز (Rockstar Games) هیچ اشاره مستقیمی به این سری نکرده است. با این حال، طرفداران امیدوار بودند که یک دنباله در نهایت، شاید حتی پس از GTA 6 منتشر شود.

بستۀالحاقی GTA 5 که هرگز منتشر نشد

جدای از اشاره‌ای کوچک به Bully 2، فایل‌های فاش شده همچنین به بستۀالحاقی Cops N’ Crooks اشاره می‌کنند که هرگز عرضه نشد. به نظر می‌رسد فایل‌ها به نقش‌هایی اشاره می‌کنند که در مودهای مختلف می‌توانستیم ایفا کنیم، مانند «Enforcer»، «سرباز»، «هکر» و موارد دیگر.

در حاشیه: واژه Enforcer را در اینجا می‌توان بدین صورت معنا کرد: «کسی که مردم را وادار به اطاعت از قانون یا قاعده‌ای می‌کند، یا باعث می‌شود موقعیت خاصی اتفاق بیفتد یا پذیرفته شود».

بستۀالحاقی Cops N’ Crooks، گرچه هرگز به طور رسمی توسط راکستار معرفی نشد، اما مثل اینکه سال‌ها پیش برنامه‌ریزی شده بود. با این حال، در نهایت پس از مرگ جورج فلوید (George Floyd) در سال ۲۰۲۰ کنار گذاشته شد.

نظر شما در مورد فاش شدن فایل دیتابیس GTA 5 که هم به Bully 2 و هم یک DLC منتشر نشده برای بازی اشاره می‌کند چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا