اخبار بازی

شایعه: حالت جدیدی با سبک بقا به Dead Island 2 اضافه خواهد شد

گیمفا

حالت جدیدی برای بازی Dead Island 2 منتشر خواهد شد که در آن، بازیکنان باید با پیدا کردن مهمات و سلاح، پنج روز از خانه خود دربرابر گله‌ای از زامبی‌ها محافظت کنند.

با توجه به تاخیر‌های متعددی که سال‌ها گریبان Dead Island 2 را گرفت، از نظر خیلی از افراد این بازی، تجربه بسیار خوبی است که تا ۳ خرداد گذشته ( ۲۴ می) موفق به فروشِ بیش از ۲ میلیون نسخه شده و علاوه بر این محتوا‌های اضافه‌ای از طریق دو بسته‌الحاقی با نام‌های Haus و SOLA Festival برای این بازی درحال توسعه است. با این وجود اما این‌گونه به نظر می‌آید که یک حالت جدید هم در راه است.

گزارش‌های جدید وب‌سایت Game Insider ادعا می‌کنند که «یک تجربه» جدید با نام Neighborhood Watch، در دست توسعه است. در این حالت، سه بازیکن به مدت پنج روزِ درون بازی به دنبال مهمات و اسلحه می‌گردند تا با استفاده از آنها تله بسازند و از خانه امن خود محافظت کنند. به شما ماموریت‌هایی داده می‌شود که در سختی از یک تا پنج ستاره درجه‌بندی شده‌‌اند و با به اتمام رساندن آن‌ها، علاوه بر اینکه توانایی حذف یک نوع زامبی را از گله آن‌ها بدست می‌آورید، سلاح و تله هم دریافت می‌کنید.

هرچند که با سپری شدن هر روز، این ماموریت‌ها سخت‌تر می‌شوند. منبع این شایعات ادعا کرده‌ است که این حالت می‌تواند بسیار گیج‌کننده شود. با این‌‌ حال اما هنوز مشخص نیست که این حالت جدید با بسته‌الحاقی Haus، در سه ماه آخر سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود یا به صورت جداگانه در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Dead Island 2 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل بازی است.

منبع‌: GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا