اخبار بازی

شایعه: بازی لغو شده HYENAS بیشترین بودجه را میان تمام بازی‌های تاریخ سگا داشته است

گیمفا

HYENAS از ابهام در کارگردانی، تغیر موتور گرافیکی در میانه راه و همچنین منع بازی‌سازان از ارائه خلاقیت خود رنج می‌برده است.

هفته گذشته، سگا اعلام کرد که HYENAS، بازی تیراندازی مبتنی بر قهرمان‌ها که برای امسال برنامه‌ریزی شده بود و توسط استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) توسعه می‌یافت، لغو کرده است. تأثیر این لغو به حدی بود که این توسعه‌دهنده اعلام کرد ممکن است با تعدیل نیرو مواجه شود.

با این حال، به نظر می‌رسد که توسعه با مشکلات زیادی مواجه بوده است. حساب کاربری Voland دریوتیوب، با توسعه‌دهندگان ناشناس صحبت کرده که از عدم کارگردانی صحیح مدیران پروژه پرده برداشتند. تغییر موتور در نصفه راه و تعهد به عدم ارائه ایده‌های خلاقانه با وجود ورود به بازار اشباع، از دلایلی بود که کارکنان از مدیریت ناراضی بودند. سایت VGC نیز همه این موارد را با منابع خود تأیید کرد.

اوضاع زمانی بدتر می‌شود که توسعه‌دهندگان سابق همچنین فاش کردند که این بازی بزرگترین بودجه را در تاریخ کمپانی سگا داشته است. اهمیت این پروژه به حدی بود که در همین اواخر، افرادی از ژاپن به طور دائم در دفتر بریتانیا مستقر بودند. آن‌ها گاهی اوقات از بازی بازدید می‌کردند و بررسی می‌کردند که این اثر چگونه به نظر می‌رسد، اما به طور کلی از راه دور عمل می‌کردند.

سایت VGC برای اظهار نظر رسمی با سگا تماس گرفته است؛ بنابراین، می‌توانیم انتظار داشته باشیم در آینده نزدیک، این کمپانی بیانیه‌ای را راجعه به ادعاهای کارکنان سابقش منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا