اخبار بازی

روند ساخت بازی Control 2 تسریع یافته است

دنیای بازی

آقای لئونید استفانوف (Leonid Stepanov)، طراح ارشد گیم پلی بازی آلن ویک ۲ اعلام کرد که با اضافه شدن وی، روند ساخت بازی Control 2 تسریع یافته است. البته این بازی هنوز در مرحله طراحی مهفومی قرار دارد و فاصله زیادی تا عرضه دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از یک ماه از عرضه بازی آلن ویک ۲ زمان می‌گذرد. این بازی بدون شک یکی از تحسین شده‌‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های چند سال اخیر است. محصول جدید استودیو رمدی با هشت نامزدی به همراه بازی بالدرز گیت ۳ بیشترین نامزدی در مراسم The Game Awards 2023 بدست آورد. می‌دانیم که سازندگان قرار است دو بسته الحاقی داستانی را برای این عنوان منتشر کنند. با این احوال برخی از مخاطبان از هم اکنون در انتظار ساخته بعدی استودیو فنلاندی هستند. رمدی چندین پروژه جدید را در دست ساخت دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به یک بازی چند نفره و یک بازی داستانی تک نفره جدید اشاره کرد البته از میان آن‌ها بدون شک شاخص‌ترین، بازی کنترل ۲ است.

این پروژه در حال حاضر مراحل طراحی مفهومی را سپری می‌کند و با انتشار فاصله زیادی دارد. برای اینکه روند ساخت بازی Control 2 تسریع پیدا کند، اعضای ارشد استودیو مشغول کوچ به سمت این پروژه هستند. آقای لئونید استفانوف (Leonid Stepanov)، طراح ارشد گیم پلی بازی آلن ویک ۲ یکی از همین افراد است. وی در اکانت توئیتر خود اعلام کرد به تیم سازنده کنترل ۲ ملحق شده است. آقای استفانوف این پروژه بسیار جاه طلبانه توصیف می‌کند. اگر بخواهیم سوابق استودیو رمدی را در نظر بگیریم، می‌دانیم که آن‌ها دائما دنبال این هستند که با هر بازی ایده‌ها بزرگ‌تری را محقق کنند.

بازی کنترل ۲ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا