اخبار بازی

جدول فروش فیزیکی هفتگی بریتانیا؛ شروع قدرتمند میراژ و صدرنشینی مجدد FC24

گیمفا

به تازگی، آمار فروش فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا و در هفته اول اکتبر منتشر شده که حاکی از شروع قدرتمندAssassin’s Creed Mirage و تداوم حضور FC24 در صدر جدول فروش است.

Assassin’s Creed Mirage در هفته ابتدایی عرضه خود، موفق شده تا عناوین بزرگی از جمله Mortal Kombat 1 را پشت سر بگذارد. با این وجود، میراژ نتوانسته از پس نماینده یکه‌تاز EA در جدول فروش فیزیکی بریتانیا برآید. موفقیت ادامه‌دار EA Sports FC 24 تا حدودی از همان ابتدا قابل پیش‌بینی بود. این عنوان با عبور از مرز ۱۱/۳ میلیون پلیر از زمان عرضه و ثبت آمار دومین عرضه فیزیکی بزرگ امسال در بریتانیا، توانسته موفقیت بزرگی را برای سازندگانش به ارمغان بیاورد.

بازی Detective Pikachu Returns هم علی‌رغم ضعف در جلب نظر اغلب منتقدان، با رتبه سوم در جدول فروش فیزیکی بریتانیا ثابت می‌کند که توانسته در جلب نظر مخاطبان خود بسیار موفق‌تر عمل کند. در ادامه، Mario Kart 8 Deluxe و Hogwarts Legacy در رتبه‌های چهارم و پنجم جدول جای گرفته‌اند. در حالی که Mortal Kombat 1 از رتبه دوم به رتبه هشتم این جدول سقوط کرده و از قرار معلوم، این مسئله به دلیل افت فروش ۴۰ درصدی این عنوان در طول یک هفته گذشته رقم خورده است.

باری دیگر شاهد حضور عناوین متعددی از نینتندو سوییچ در جدول فروش هفتگی بریتانیا هستیم

نکته قابل توجه دیگر کاهش ۱۰ درصدی فروش The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom است که باعث شده تا این عنوان به قعر جدول ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا برسد. در ادامه می‌توانید ۱۰ بازی با بیشترین فروش فیزیکی هفتگی در بریتانیا را مشاهده کنید:

نام بازی رتبه‌ی هفته‌ی جاری رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
EA Sports FC 24 ۱ ۱
Assassin’s Creed: Mirage ۲ جدید
Detective Pikachu Returns ۳ جدید
Mario Kart 8 Deluxe ۴ ۴
Hogwarts Legacy ۵ ۳
Call of Duty: Modern Warfare 2 ۶ ۹
Star Wars Jedi: Survivor ۷ ۸
Mortal Kombat 1 ۸ ۲
Minecraft (نینتندو سوییچ) ۹ ۷
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ۱۰ ۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا