اخبار بازی

تهیه‌کننده NieR: کار ما با این فرنچایز تمام نشده است

گیمفا

به تازگی، تهیه‌کننده سری بازی‌های NieR اعلام کرد که این فرنچایز تا زمانی که خالقش یوکو تارو (Yoko Taro) روی آن کار کند، ادامه خواهد داشت.

به گزارش رسانه ژاپنی ۴Gamer.net در روز ۱۶ نوامبر، خالق بازی‌های NieR یوکو تارو و تهیه‌کننده سری یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، در مصاحبه‌ای شرکت کردند که در انتهای آن، سایتو وعده داد تا زمانی که یوکو تارو زنده است و روی سری NieR کار می‌کند، کار سازندگان با این سری ادامه خواهد داشت؛ هرچند سایتو جزئیات و اطلاعات بیشتری را از این مورد به اشتراک نگذاشت.

اکثر مصاحبه حول محور توسعه NieR: Automata تمرکز داشت؛ مثلا درباره اینکه چطور طراحان استودیو در طراحی شخصیت‌های بازی، مخاطبان ژاپنی را هدف قرار داده بودند و امید داشتند که چنین طراحی خاصی، مخاطبان دیگر را هم جذب خود کند. بنا به ترجمه‌های متعدد از گزارش ۴Gamer، سایتو از همکاری معرفی نشده‌اش با یوکو تارو صحبت کرد و امیدوار بود که تا سال آینده، از آن رونمایی کند.

عرضه بسیار موفق NieR: Automata به نحوی معجزه‌آسا محسوب می‌شد. اولین نسخه از سری NieR که در سال ۲۰۱۰ روانه بازار شده بود، بازخورد چشم‌گیری دریافت نکرد؛ در نتیجه ذهنیت اولیه بسیاری اینطور بود که چنین عنوانی به یک دنباله احتیاج ندارد. با این وجود، موفقیت Automata این ذهنیت را زیر سوال برد. از زمان عرضه این بازی، تنها شاهد ریمستر NieR Replicant و نسخه نینتندو سوییچ NieR: Automata بوده‌ایم و در حال حاضر، اطلاعات دیگری از ادامه این فرنچایز در دسترس نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا