اخبار بازی

تماشا کنید: مقایسه گرافیکی بتای Call Of Duty: Modern Warfare 3 روی کنسول‌های PS4 و PS5

گیمفا

بتای Call Of Duty: Modern Warfare 3 منتشر شده است و در جدیدترین ویدیوی به اشتراک گذاشته شده، می‌توانید تفاوت‌های دو نسخه PS4 و PS5 را مشاهده کنید.

در بخش کیفیت تصویر، مشخصاً PS5 برتری بیشتری نسبت به نسخه‌ی PS4 عادی و Pro دارد. نورپردازی، اشکال هندسی، سایه‌ها و بافت‌ها همگی بهتر از کنسول‌های نسل قبلی سونی هستند. همچنین نسخه‌ی PS4 و PS4 Pro از لحاظ کیفیت تصویر شباهت بسیاری با یکدیگر دارند و از تنظیمات مشابه‌ای استفاده می‌کنند. از دیگر نکات قابل توجه این مقایسه، می‌توان به کاهش کیفیت تصویر در بخش War Mode بازی اشاره کرد که در هر سه کنسول، این بخش کیفیت تصویر کمتری را نسبت به نسخه‌ی چند نفره‌ی کلاسیک ارائه می‌دهد.

در بخش کیفیت تصویر، نسخه‌ PS5 بازی Call Of Duty: Modern Warfare 3، با کیفیت ۴K متغیر (۲۱۶۰ پیکسل)، و نرخ به‌روزرسانی تصویر ۶۰ فریم، و یا رزولوشن ۱۴۴۰ و نرخ به روزرسانی ۱۲۰ فریم اجرا می‌شود. این در حالی است که نسخه‌ی PS4 Pro بازی کیفیت ۱۵۱۲ پیکسل و نسخه‌ی PS4 آن، با کیفیت ۱۰۸۰ پیکسل اجرا می‌شود.

نسخه‌ی PS5 توانایی اجرای بازی با نرخ فریم ۶۰ در حالت ۶۰ هرتز و ۱۲۰ فریم در حالت ۱۲۰ هرتز را دارد؛ نسخه‌های PS4 و PS4 Pro هر دو عملکردی ۶۰ هرتزی دارند که در بعضی مواقع دچار پارگی تصویر می‌شوند و یا توانایی ارائه‌ی نرخ به‌روزرسانی ۶۰ فریم با ثبات را ندارند.

در ادامه می‌توانید ویدیوی مقایسه گرافیکی بازی روی این سه کنسول را مشاهده کنید:

دانلود ۷۲۰Pدانلود ۱۰۸۰P

Call Of Duty: Modern Warfare 3 بیستمین نسخه از این مجموعه به حساب می‌آید، و سومین بازی Modern Warfare از سری ریبوت آن محسوب می‌شود که داستان آن ادامه‌ نسخه‌ی قبلی است.

این عنوان توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) مراحل توسعه را طی می‌کند و در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) امسال برای PC، Xbox One، Xbox Series X/S، PS4 و PS5 عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا