اخبار بازی

تریلر جدید Cyberpunk 2077: Phantom Liberty با محوریت نمرات درخشان این DLC منتشر شد

دنیای بازی

ساعاتی پیش شرکت لهستانی CD Projekt RED اقدام به انتشار تریلر جدید Cyberpunk 2077: Phantom Liberty کرد. تریلر نمرات درخشانی را که این DLC از وبسایت‌های معتبر گوناگون دریافت کرده، به تصویر می‌کشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدت‌ها از دورانی که بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ تبدیل به یک ناامیدی بزرگ در صنعت گیم تبدیل شده بود، عبور کرده‌ایم. این بازی به لطف پشتیبانی دائمی سازندگان و عرضه آپدیت‌ها و پچ‌های متعدد (حداقل روی کنسول‌های نسل فعلی) شرایط متفاوتی از زمان انتشار دارد و انیمه سریالی Cyberpunk 2077 Edgerunners محبوبیت این بازی دو چندان شد و اکنون تبدیل به یکی از عناوینی شده که ارزش فرصت دوباره را دارد و سازندگان نیز به خوبی از این مسئله آگاه هستند. بسته الحاقی Phantom Liberty که پرخرج‌ترین بسته الحاقی تاریخ استودیو سی دی پراجکت رد است. شخصیت V را وارد ماجراهای پیچیده مرگبار تازه‌ای کرد. پیش از عرضه این DLC سازندگان مانور زیادی روی آن دادند و حضور آقای ادریس البا در کنار آقای کیانو ریوز به عنوان دو بازیگر اصلی این DLC، هایپ و هیجان را میان هواداران دو چندان کرده بود.

به نظر می‌رسد سی دی پراجکت رد مجددا مسیر موفقیت را پیدا کرده و بازخوردهای منتشر شده از بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، بسیار با بازخوردهای مثبتی، چه از سوی مخاطبان و چه از سوی منتقدان همراه بوده است. در همین راستا ساعاتی قبل سازندگان تریلر جدید Cyberpunk 2077: Phantom Liberty با محوریت نمرات درخشان این DLC منتشر کردند تا مخاطبانی را نسبت به تهیه این محتوا تردید دارند، ترغیب به تجربه ماجرای جدید V بکنند. فانتوم لیبرتی در هفته اول عرضه موفق شد نزدیک به سه میلیون نسخه به فروش برسد که نشان دهنده آشتی مخاطبان با شرکت لهستانی است.

شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

فانتوم لیبرتی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا