اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Batman: Arkham Trilogy برای نینتندو سوییچ تاخیر خورد

دنیای بازی

استودیو راکستدی با انتشار یک توئیت خبر از تعویق در تاریخ عرضه بازی Batman: Arkham Trilogy برای نینتندو سوییچ داد. دلیل اصلی این تصمیم “تلاش برای ارائه بهترین تجربه ممکن روی کنسول نینتندو سوییچ” بیان شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه بسیاری از کمپانی‌ها و ناشران بزرگ به صورت رسمی از شرکت در رویداد E3 2023 انصراف دادند، شرکت نینتندو به صراحت حمایت خود را از این رویداد و برگزار کنندگان آن اعلام کرد و وعده داد حضور پررنگی در آن داشته باشد. البته پس از مدتی ناشر ژاپنی هم اعلام کرد قصد شرکت در E3 2023 را ندارد. همین موضوع سبب شد بسیاری گمان کنند که نینتندو هم قصد دارد مانند سایر صاحبان پلتفرم‌ها، رویداد انحصاری خود را برگزار کند و از بازی‌های جدید فرست پارتی و ترد پارتی برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی کند. ابتدای تیر ماه بود که جدیدترین قسمت رویداد نینتندو دایرکت برگزار شد و از چندین بازی ترد پارتی و فرست پارتی جدید برای کنسول نینتندو سوییچ رونمایی شد.

در تریلر معرفی بازی ذکر شده بود که تاریخ عرضه بازی Batman: Arkham Trilogy برای نینتندو سوییچ در فصل پاییز است. در مرداد ماه بود که استودیو راکستدی با انتشار یک توئیت اعلام کرد این بازی بیست و یکم مهر ماه روی سوییچ منتشر می‌شود. حال و در فاصله دو هفته تا عرضه بازی، بار دیگر راکستدی تصمیم گرفت تاریخ انتشار بازی را به تعویق بیاندازد. آن‌ها با انتشار یک توئیت اعلام کردند استودیو Turn Me Up Games که وظیفه ساخت پورت سوییچ را بر عهده دارد به زمان بیشتری برای رفع ایرادات فنی بازی نیاز دارد و در نتیجه برای برای “ارائه بهترین تجربه ممکن روی کنسول نینتندو سوییچ” بازی Batman: Arkham Trilogy دهم آذر ماه (یکم دسامبر) منتشر می‌شود.

درست مانند نسخه‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و PC، نسخه نینتندو سوییچ نیز تنها شامل سه عنوانی است که استودیو راکستدی تولید کرده و بازی Arkham Origins در این باندل جایی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا