اخبار بازی

تاریخ عرضه بازی Assassin’s Creed Nexus VR مشخص شد

دنیای بازی

شرکت یوبی سافت روز گذشته ضمن انتشار یک تریلر از گیم‌پلی بازی، از اریخ عرضه بازی Assassin’s Creed Nexus VR به صورت دقیق رونمایی کرد. این عنوان قرار است در تاریخ بیست و پنجم آبان ماه (شانزدهم نوامبر) روانه بازار شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در خرداد ماه سال جاری و در جریان رویداد Meta Gaming Show که در طی آن از جدیدترین نسل هدست‌های واقعیت مجازی کمپانی متا به نام Meta Quest 3 رونمایی شد، کمپانی یوبی سافت با انتشار یک توئیت به بهترین شکل این رویداد را به پایان رساند. اولین بازی از مجموعه محبوب Assassin’s Creed برای هدست‌های واقعیت مجازی متا تایید شد. این عنوان که با نام بازی Assassin’s Creed Nexus VR شناخته می‌شود، در آن زمان تاریخ انتشار دقیقی نداشت اما، سازندگان وعده دادند پیش از پایان سال میلادی جاری، این عنوان را منتشر کنند. جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره این پروژه مدتی بعد و در جریان رویداد UbiForward منتشر شد اما، تاریخ دقیق عرضه بازی و همچنین نمایشی از گیم‌پلی آن در دسترس نبود.

شب گذشته شرکت یوبی سافت از تاریخ عرضه بازی Assassin’s Creed Nexus VR رونمایی کرد. این بازی قرار است در بیست و پنجم آبان ماه (شانزدهم نوامبر) برای پلتفرم‌های Meta Quest Pro ،Meta Quest 2 و Meta Quest 3 منتشر شود. سازندگان همچنین اولین تریلر گیم‌پلی بازی را منتشر کردند که شما می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید. در تریلر ترکیبی از پارکور، سیستم مبارزات و مخفی کاری که از امضاهای مجموعه محسوب می‌شوند را شاهد هستیم. بازی Assassin’s Creed Nexus VR سه شخصیت قابل بازی نیز دارد. محبوب‌ترین اساسین دوران یعنی Ezio Auditore و Connor Kenway از بازی Assassin’s Creed 3 و همچنین Kassandra از بازی Assassin’s Creed Oddesey. رویدادهای بازی نیز در سه دوران مختلف پیگیری می‌شود.

هنوز مشخص نیست بازی برای پلتفرم‌های دیگر نیز عرضه می‌شود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا