اخبار بازی

به‌روزرسانی Red Dead Redemption قابلیت ۶۰ فریم بر ثانیه را به PS5 اضافه کرد

گیمفا

به‌روزرسانی ۱.۰۳ برای پورت Red Dead Redemption منتشر شد که به طور نامحسوس یک گزینه ۶۰ فریم بر ثانیه را برای بازیکنان PS55 اضافه کرده است

کسانی که امیدوار بودند Red Dead Redemption دوباره برای کنسول‌های مدرن منتشر شود، با یک پورت نسبتاً معمولی از عنوان این که در ماه آگوست برای نینتندو سوییچ و PS4 منتشر شد، روبه‌رو شدند. واقعاً چیز زیادی برای گفتن در مورد آن پورت وجود نداشت، اگرچه راکستار اکنون ویژگی‌ای را اضافه کرده است که بسیاری از طرفداران از نبود آن گله کرده بودند.

RDR 1 اخیراً یک پچ جدید با به‌روزرسانی ۱.۰۳ دریافت کرده که در کل یک به‌روزرسانی نسبتاً معمولی است , شامل رفع اشکالات عمومی، برطرف‌سازی ایرادات پایداری و بهبودهای مختلف می‌شود، دقیقا مانند دو به‌روزرسانی قبلی. با این حال، چیزی که راکستار در یادداشت‌های این به‌روزرسانی تبلیغ یا حتی ذکر نکرده، این است که یک گزینه ۶۰ فریم بر ثانیه نیز به بازی اضافه شده که به بازیکنان اجازه می‌دهد آن را در هر زمانی از طریق منوی بازی روشن کنند.

این یک ویژگی عالی برای بازی است، زیرا به بازیکنان این امکان را می‌دهد که تجربه روان‌تر و لذت بخش‌تری داشته باشند. Red Dead Redemption یک بازی بسیار زیبا است، و دیدن آن با نرخ فریم بالاتر بسیار روی تجربه بازیکن اثر می‌گذارد. اگر قبلاً Red Dead Redemption را تهیه کرده‌اید، حتماً به‌روزرسانی ۱.۰۳ را دانلود و گزینه ۶۰FPS را امتحان کنید.

در حال حاضر، به نظر می رسد که این گزینه فقط در PS5 از طریق Backward Compatibility در دسترس است؛ بنابراین، باید دید که آیا بازیکنان PS4 و Switch به زودی گزینه‌ی مشابه‌ای را دریافت خواهند کرد یا خیر. البته، پورت Red Dead Redemption برای کنسول‌های Xbox منتشر نشد، زیرا بازی اصلی هنوز از طریق همان ویژگی Backward Compatibility در Xbox One و Xbox Series X/S قابل بازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا