اخبار بازی

بشنوید: خلاصه اخبار بازی 19 مهر 1402 [پادکست هفتگی]

گیم نیوز

پس از سه ماه، پادکست خلاصه اخبار بازی را با قسمت جدید دنبال کنید. این پادکست خلاصه اخبار بازی‌های ویدئویی است که به صورت هفتگی منتشر می‌شود. در هر اپیزود، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته در قالب پادکست مرور می‌شود. بدین ترتیب، در کنار انتشار مهم‌ترین اخبار به صورت متنی در سایت گیم‌نیوز، می‌توانید خلاصه‌ی دیگر اخبار را هم در این پادکست بشنوید.

هر هفته با انتشار قسمت جدید، همین مطلب به‌روزرسانی می‌شود. در ادامه می‌توانید قسمت دوازدهم این پادکست که خلاصه اخبار 10 تا 19 مهر است را بشنوید. به علاوه می‌توانید قسمت یازدهم این پادکست که مربوط به خلاصه اخبار بازی تیر ماه است را همینجا بشنوید. دو قسمت قبلی این پادکست اپیزودهای ویژه‌ی رویدادهای گیمینگ خرداد ماه 1402 است را هم می‌توانید گوش کنید.  همین‌طور، اپیزودهای قبلی این پادکست را هم می‌توانید از طریق پلی لیست زیر گوش دهید.

همچنین می‌توانید مشترک کانال کست باکس اخبار بازی شوید. بدین صورت هر هفته به محض انتشار قسمت جدید از آن مطلع خواهید شد. در آینده سعی می‌کنیم از سکوهای پادگیر بیشتری برای ارائه‌ی این پادکست‌های هفتگی استفاده کنیم.

 

 

به علاوه می‌توانید نسخه‌ای از این پادکست را هر هفته در کانال رسمی گیم‌نیوز در نماشا و آپارات تماشا کنید. به زودی هر قسمت را در کانال یوتوب گیم‌نیوز نیز منتشر می‌کنیم. علاوه بر این، از طریق اینستاگرام و تلگرام گیم‌نیوز می‌توانید هر قسمت جدید را بشنوید.

همراه گیم‌نیوز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا