اخبار بازی

برنامه‌های آینده سرگرمی‌های تعاملی سونی اواخر این ماه اعلام خواهد شد

گیمفا

طبق گزارش مالی اخیر سونی، به نظر می‌رسد بخش سرگرمی‌های تعاملی این شرکت (SIE) قرار است نقش مهمی در آینده گروه سونی ایفا کند.

هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki)، رئیس بخش مالی سونی، اعلام کرد که اواخر این ماه اطلاعات زیادی در مورد چشم انداز بلندمدت سرگرمی‌های تعاملی سونی منتشر خواهد شد.

توتوکی طی یک پست در وبسایت رسمی سونی درباره سرگرمی‌های تعاملی سونی نوشت. این پست ضمن صحبت در مورد جانشینان جیم رایان (Jim Ryan)، یعنی هرمن هولست (Hermen Hulst) و هیدئاکی نیشینو (Hideaki Nishino)، به صبحت درباره آینده این شرکت می‌پردازد.

توتوکی نوشت:

اواخر این ماه، اطلاعات بیشتری در مورد چشم انداز بلندمدت گروه سونی و نقش اساسی SIE در این چشم‌انداز دریافت خواهید کرد. همانطور که قبلا ذکر کردم، سال مالی ۲۰۲۴ شروع برنامه میان مدت گروه سونی است که در آن مسیر رشد پایدار را تعیین خواهیم کرد.

توتوکی همچنین اشاره کرد که از اول ژوئن (۱۲ خرداد)، او از سمت مدیرعامل موقت سرگرمی‌های تعاملی سونی به سمت ریاست این بخش ارتقا پیدا خواهد کرد. در نتیجه هولست و نیشینو پس از تصدی سمت‌های جدید خود، به توتوکی گزارش خواهند داد.

دیروز سونی اعلام کرد که هولست و نیشینو جانشینان جیم رایان، مدیر سابق SIE، خواهند بود. این نقش به دو بخش تقسیم می‌شود، هولست بخش نرم افزار و توسعه داخلی را بر عهده می‌گیرد در حالی که نیشینو بخش توسعه تردپارتی و سخت‌افزار را رهبری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا