اخبار بازی

بازی Microsoft Flight Simulator 2024 در ماه نوامبر پرواز خواهد کرد

گیم نیوز

بازی Microsoft Flight Simulator 2024 جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت، قرار است در تاریخ 19 نوامبر منتشر شود. این بازی که به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال شناخته می‌شود، در جریان شوکیس ایکس باکس تایید شد که برای انتشار در این تاریخ آماده می‌شود.

تریلر بازی Microsoft Flight Simulator 2024 که در زیر می‌توانید مشاهده کنید، به طور غیرمنتظره‌ای تعداد زیادی از هواپیماهای مختلف را که در مکان‌های خیره‌کننده‌ای از سراسر جهان پرواز می‌کنند، نشان می‌دهد. این بازی که به دنباله‌ای جذاب به نظر می‌رسد، از فناوری‌های جدیدتر در شبیه‌سازی، ابر، یادگیری ماشینی، گرافیک و بازی‌سازی بهره می‌برد.

 

 

مانند بازی قبلی، این نسخه نیز هم برای پی‌سی و هم برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس در دسترس خواهد بود. همانطور که قبلاً توسط مایکروسافت تایید شده، از روز اول انتشار در گیم‌پس قابل دسترسی خواهد بود.

مجموعه بازی Microsoft Flight Simulator یک بازی با سابقه طولانی است که اولین بازی آن به 1982 بازمی‌گردد. نسخه Microsoft Flight Simulator 2024 پس از نسخه 2020 که شامل همکاری‌های متعددی از جمله بازی «هیلو» و فیلم «تاپ گان» بود، منتشر می‌شود. انتظار می‌رود در این دنباله نیز شاهد همکاری‌های بیشتری باشیم.

بازی Microsoft Flight Simulator 2024 فراتر از صرفاً اپراتوری هواپیما می‌رود و به بازیکنان امکان می‌دهد تا رویای حرفه‌ای در هوانوردی را دنبال کنند. با ویژگی‌هایی مانند مبارزه با آتش از هوا، جستجو و نجات، پروازهای تجاری، عملیات حمل بار از راه دور، خدمات اجاره‌ای VIP، مسابقات هوایی و… بازیکنان نه تنها لذت پرواز را تجربه خواهند کرد، بلکه به طور عمیق‌تری وارد حرفه خلبانی که همیشه رویای آن را داشته‌اند، خواهند شد.

آسمان در انتظار شماست! بازی Microsoft Flight Simulator 2024 در تاریخ 19 نوامبر برای پی‌سی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری X|S به پرواز درمی‌آید. این بازی از روز اول با گیم‌پس در کنسول، پی‌سی و استریم ابری قابل دسترسی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا