اخبار بازی

بازی Hitman: Blood Money Reprisal برای Switch ،iOS و Android معرفی شد

گیمفا

این اثر با ویژگی‌های بهبودیافته در پاییز امسال برای Android و iOS و در زمستان برای Switch عرضه خواهد شد.

استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) ، در یک همکاری با فرال اینتراکتیو (Feral Interactive)، بازی Hitman: Blood Money Reprisal را برای Switch ،iOS و Android به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد IO Interactive معرفی کرده‌اند. این بازی ابتدا برای iOS و Android در پاییز و پس از آن در زمستان امسال برای Switch منتشر می‌شود.

توضیحات کلی‌ای که سازندگان برای این بازی ارائه کردند، به شرح زیر است:

این یک نسخه درخشان از بازی مخفی کاری کلاسیک Hitman: Blood Money برای پلتفرم‌های جدید است و همراه با مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها ارائه می‌شود که ویژگی‌های جدید قدرتمندی مانند Instinct Mode، یک نقشه کوچک همیشگی و مجموعه‌ای گسترده از پیشرفت‌های گیم‌پلی الهام گرفته از بازی‌های دیگر در این سری را ارائه می‌دهد. ۱۲ مأموریت سندباکس، فرصت‌های بی‌پایان برای آزمایش با مسیرهای مختلف موفقیت را ارائه می‌دهند.
از محیط‌های پالایش‌شده اپرای پاریس گرفته تا خیابان‌های شلوغ نیواورلان، نحوه اجرای مأموریت‌های مامور ۴۷ به عهده بازیکن است. چه یک اعدام کاملاً عمومی باشد، یک کشتار خاموش بدون شاهد یا یک تصادف تأسف‌بار، یک زرادخانه سخاوتمندانه از ابزار، سلاح، لباس مبدل و اشیاء همیشه برای کمک به تصمیم‌گیری در دسترس هستند.
به عبارت دیگر، Hitman: Blood Money Reprisal یک نسخه بهبودیافته از بازی کلاسیک Hitman: Blood Money است که برای پلتفرم‌های جدید منتشر می‌شود.دانلود ۷۲۰دانلود ۱۰۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا