اخبار بازی

بازی Counter-Strike 2 با انتقادات مختلف طرفداران مواجه شده است

گیمفا

بازیکن حرفه ای Counter-Strike: Global Offensive، یعنی s1mple، نیز به بازیکنان توصیه می‌کند که برای چند ماه از Counter-Strike 2 دوری کنند.

بازی Counter-Strike 2 از زمان انتشار خود، به یکی از معدود عناوین شرکت Valve تبدیل شده است که واکنش بازیکنان به آن، با انتظارات مطابقت ندارد. در زمان انتشار این خبر، بازی دارای برخی نقدهای منفی در Steam است.

دلایل نقدهای منفی برای Counter-Strike 2 بسیار متنوع هستند، برخی بازیکنان از مشکلات فنی بازی شکایت دارند، در حالی که عده‌ای دیگر در مورد اینکه Valve نباید Counter-Strike: Global Offensive را از لیست حذف می‌کرد صحبت می‌کنند. همچنین بازیکنانی وجود دارند که ادعا می‌کنند ادغام نقدهای Counter-Strike 2 با نقدهای Counter-Strike: Global Offensive، از آنجایی که این عنوان یک ارتقاء رایگان نسبت به نسخه قبلی خود محسوب می‌شود، غیرصادقانه است.

s1mple، بازیکن حرفه‌ای Counter-Strike: Global Offensive، نیز به بازیکنان هشدار داده که از خرید Counter-Strike 2 اجتناب کنند و بیان کرده است که در عوض باید چند ماه به بازی فرصت دهند تا به لطف آپدیت‌های بعدی، بازی به ثبات بیشتری برسد.

Valve همچنین اخیراً اعلام کرده است که Counter-Strike 2 برای سیستم‌عامل‌های macOS یا ۳۲ بیتی ویندوز عرضه نخواهد شد. این بازی فقط در سیستم‌های ۶۴ بیتی ویندوز و لینوکس در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا