اخبار بازی

بازی جدید Nier شاید در دست ساخت باشد

گیمفا

تهیه‌کننده NieR به همراه آهنگساز و کارگردان این سری مشغول کار روی یک پروژه جدید هستند و اعلام کردند که این پروژه ممکن است NieR باشد.

با پایان یافتن زمان پشتیبانی بازی NieR Reincarnation در تاریخ ۲۹ آوریل (۱۰ خرداد)، تهیه کننده و کارگردان این بازی تایید کردند که روی یک پروژه جدید کار می‌کنند. یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه‌کننده NieR، در مصاحبه‌ای با هیرویوکی کوبایاشی (Hiroyuki Kobayashi)، تهیه کننده سابق کپکام، گفت که او در «آینده‌ای نه چندان دور» یک عنوان «کمی منظم‌تر» برای ارائه خواهد داشت. وی گفت:

مدتی است که می‌خواهم پروژه‌ای را با یوکو تارو (Yoko Taro)، کارگردان NieR، و کیچی اوکابه (Keiichi Okabe)، آهنگساز NieR، انجام دهم. در آینده‌ای نه چندان دور حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهم داشت؛ پس لطفاً منتظر بمانید. ممکن است NieR باشد، ممکن است NieR نباشد. (می‌خندد) این همه چیزی است که فعلاً می‌توانم بگویم.

این افشاگری سایتو چند ماه پس از اعلام او مبنی بر ادامه سری صورت می‌گیرد. او همچنین اعلام کرده بود که با یوکو تارو روی «بازی متفاوتی» کار می‌کند که امیدوار بودد امسال بتواند در مورد آن صحبت کند. اینکه آیا این بازی در نهایت همان NieR است یا نه، هنوز مشخص نیست.

جالب اینجاست که سایتو علاوه بر این پروژه، روی پروژه دیگری نیز مشغول کار است. او بیان کرد:

من کارهای مختلفی را با ایده خلق چیزی نو انجام می‌دهم اما نمی‌توانم تمام وقتم را به طور کامل به آن ایده اختصاص دهم؛ بنابراین بیشتر کار را بر دوش سایر اعضای پروژه قرار داده‌ام اما مطمئن هستم که به چیزی بسیار جالب تبدیل خواهد شد. مشتاقانه منتظر روزی هستم که بتوانیم آن را معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا