اخبار بازی

آپدیت جدید Skyrim: Special Edition پشتیبانی از استیم دک، Ultrawide و منوی جدید Creations را اضافه می‌کند

گیمفا

همچنین این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که بتسدا (Bethesda) احتمالاً با منوی جدید Creations در Skyrim، حالت دیگری را به حالت‌های پولی ارائه دهد.

بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) در تلاش است تا با جدیدترین به‌روزرسانی The Elder Scrolls 5: Skyrim یک بار دیگر حالت‌های پولی را به این بازی بیاورد. به عنوان بخشی از این به‌روزرسانی، Skyrim: Special Edition اکنون دارای یک منوی یکپارچه Creations است که هم حالت‌ها و هم مواردی از Creation Club را در خود جای داده است.

منوی جدید Creations اکنون به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا رویکرد عملی‌تری به حالت‌های بازی خود داشته باشند. این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ترتیب بارگذاری خود را تنظیم کنند و همچنین توانایی رفع کردن مشکل Creations از دست رفته هنگام بارگذاری یک بازی ذخیره‌ شده از یک playthrough اصلاح‌ شده را خواهند داشت.

از دیگر ویژگی‌های آپدیت جدید Skyrim: Special Edition می‌توان به پشتیبانی از Steam Deck و همچنین پشتیبانی از نمایشگرهای فوق عریض (Ultrawide) در PC است که امکان نمایش‌های با نسبت ابعاد ۱۶:۹، ۱۶:۱۰، ۲۱:۹ و ۳۲:۹ را فراهم می‌کند.

این به‌روزرسانی همچنین مجموعه‌ای از رفع باگ‌ها از باگ‌های کوچک‌تر مانند NPC‌های غیرقابل غارت در Cragslane Cavern تا باگ‌های جدی‌تر شکست‌دهنده بازی مانند تصادف که ممکن است هنگام مبارزه با Dwarven Ballista رخ دهد، به همراه دارد.

برای دریافت جزئیات بیشتر در خصوص آپدیت جدید Skyrim: Special Edition می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا