رپورتاژ آگهی

رپورتاژ یعنی چه ؟

به معنی گزارش است که از کلمه ریپورت گرفته شده است، repotrage یک کلمه فرانسوی است. رپورتاژ در حوزه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت به عنوان یک گزارش یا مصاحبه برای معرفی برندها یا اشخاص در سایت های خبری مطرح شده است و بصورت یک خبر تبلیغاتی منتشر میشود.

برای دیدن لیست رپورتاژ آگهی ها کلیک کنید

 

همچنین یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برندسازی است که بزرگترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن استفاده میکنند و به این دلیل تاثیرگذاری بالایی دارد که نوعی تبلیغات غیرمستقیم است و مخاطبان در زمان مشاهده آن بیشتر اعتماد میکنند و کل مطلب را مشتاقانه مطالعه میکنند .

رپورتاژ آگهی (Ad Reportage) چیست؟

رپورتاژ آگهی به مقاله ای گفته میشود که هدف آن معرفی کالا ، محصول و خدمات می باشد، درواقع رپرتاژ آگهی تبلیغی برای محصول شما می باشد که علاوه بر معرفی محصول، اطلاعات و دانشی مفید در رابطه با محصول و موضوعات جانبی آن ارائه میدهد.

درواقع رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در قالب یک مصاحبه یا گزارش و یا مقاله در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر میشود که شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن و عکس و هایپرلینک فالو میباشد.

چرا باید از رپورتاژ آگهی برای تبلیغ محصول خود استفاده کنیم؟

امروزه حجم انبوه تبلیغات به شکل سنتی مخاطب را از این شکل تبلیغات خسته و کلافه کرده است و مخاطب به دنبال محتوای مفید و کاربردی می باشد که رپورتاژ آگهی این نیاز را برآورده کرده است، مخاطب در مقابل وقتی که برای مطالعه رپورتاژ صرف میکند حداقل اطلاعاتی مفید در زمینه مورد علاقه خود بدست می آورد و باعث می شود که توجه به تبلیغ  نیمه کاره رها نشود.

چطور رپورتاژ آگهی تاثیرگذار بنویسیم؟

نباید در متن رپورتاژ  به طور مستقیم به محصول اشاره شود، سعی کنید از اصطلاحات رایج تجاری و تبلیغاتی استفاده نکنید. تصاویر و ویدئو های مرتبط تاثیر متن را دو چندان میکند. درصورتی رپورتاژ شما موفق خواهد بود که مخاطب از عنوان تا پاراگراف آخر مقاله را مطالعه کند و  خسته نشود، جذابیت متن رپورتاژ در این است که در عین سادگی و قابل فهم بودن، مفاهیم و اطلاعات جدیدی را به مخاطب ارائه دهد. اگر متن جذاب باشد و مخاطب را تا انتهای مقاله همراه کند در انتها مخاطب به دنبال راهی برای ارتباط با شما خواهد بود و در اینجا شما راه های ارتباطی خود را عنوان خواهید کرد.

رپورتاژ آگهی خود را در کدام سایت منتشر کنیم؟

مناسب ترین سایت برای انتشار رپورتاژ آگهی شما، سایتی است که محتوای آن با محتوای مقاله شما و محصولی که قصد معرفی آن را دارید مطابقت داشته باشد، این باعث می شود که مخاطب به یکباره با تغییر محتوا و فرم در مطالب سایت مواجه نشود.

اگر از صفحه ای که مطالب آن با مقاله شما مرتبط است، لینک هایی به رپورتاژ و یا سایت خود داشته باشید به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو کمک کرده و باعث میشود لینک رپورتاژ شما در نتایج بالاتر موتور جستجو نشان داده شود.

سایت کوشا مگ (koshamag.ir) به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه بازاریابی و تبلیغات کوشا، این امکان را به شما می دهد که لینک مستقیمی به رپورتاژ یا سایت خودتان، داشته باشید.

برای اینکه کارشناسان ما به بهتر دیده شدن رپورتاژ شما کمک کنند و پاسخ سوالات خود را درمورد بازاریابی محتوا و درج لینک در صفحات مرتبط بدانید با ما تماس بگیرید.

قیمت درج رپورتاژ آگهی با ۳ لینک فالوو + نمایش یک ماه در قسمت لینک ویژه از تمامی صفحات + یک هفته لینک ویژه سایت شما از تمامی صفحات کوشا مگ  —>  2۰۰ هزار تومان

 

برای دیدن لیست رپورتاژ آگهی ها کلیک کنید

©طراحی و بهینه سازی شده توسط گروه بازاریابی و تبلیغات کوشا | تمامی حقوق محفوظ میباشد.